1W-100W 5.A 8V DC-28V 9V 12V 18V 24V MPPT Saules Panelis, Regulators Kontrolieris Akumulatora Uzlādes Automātiska Pārslēgšana

1W-100W 5.A 8V DC-28V 9V 12V 18V 24V MPPT Saules Panelis, Regulators Kontrolieris Akumulatora Uzlādes Automātiska Pārslēgšana

1W-100W 5.A 8V DC-28V 9V 12V 18V 24V MPPT Saules Panelis, Regulators Kontrolieris Akumulatora Uzlādes Automātiska Pārslēgšana

 • €4.27

  €4.91

Apraksts:

1w-100W 9V-28V ir piemērota 9V 12V 18V 24V saules bateriju paneļi uz baterijas, niķeļa-kadmija, niķeļa ūdeņraža, litija baterijas (bateriju) uzlādes, vēja turbīnas, saules ielā lampas

Ieejas un izejas spailes ir izgatavota no augstas klases pārslēdzama strāvas padeve augstas frekvences zema pretestība elektrolītisko kondensatoru (ZEMS EAR), nodrošina, ka izvades pulsāciju.Var efektīvi filtrē ir pārslēdzama strāvas padeve glitches.

Moduļa parametri:

Moduļu raksturs: īsta MPPT saules maksimālās jaudas punkta sekošanas, automātiskā saprātīga maksa, apsaimniekošana, zems enerģijas patēriņš

Ieejas spriegums: DC 8-28V ieejas LĪDZSTRĀVAS spriegumu. (Aizliegums AC ievade)

Izejas spriegums: DC 5-26V bezpakāpju transmisija zemāka izejas spriegums, lūdzu, sazinieties ar īpašnieku.

6V akumulatoru var uzlādēt vai nu 12 vai 8.4 V, 12,6 V, 16.8 V litija baterijas

7.2 V, 10.8 V, 14,4 V litija dzelzs fosfāta akumulatoru

2-4 string litija baterijas, litija dzelzs fosfāta maksas valde

Izejas Strāva: 2A / 5A maksimālā uzlādes strāva divi: versija 5.A B versija 2A 5A noklusējuma piegādes versija

Uzlādes indikators: Jā.Ātra uzlāde sarkano gaismu ilgi spilgti sarkanās un zilās gaismas, flash pārmaiņus uzlādēts.Pilnībā automātiska stop.

MPPT funkcija: ir.MPPT maksimālā jauda punktu automātiskā izsekošanas, lai palielinātu pilnībā izmantot saules uzlādes

Zems spiediens: 1V (kā tas ir solis uz leju sprieguma regulators, ieejas spriegums ir vismaz lielāks nekā izlaides 1V)

Zems strāvas patēriņš: Jā!Ultra-zemu spiedienu, kas konstruētas, lai varētu sasniegt zemu enerģijas patēriņu un augstu efektivitāti, profesionālās adaptācijas saules paneļi

Darbības temperatūra: Rūpnieciskās kategorijas (-40 ° līdz + 85 °)

Slodzes regulēšana: ± 1%

Sprieguma regulēšana: ± 0.5%

Pārveides efektivitāte: Max: 93% Maksimuma: 95% par dažādiem apgaismojuma apstākļiem atšķirties.

Uzlāde: automātiskā saprātīga trīs pakāpju uzlādes režīmā.Self-tracking saules enerģijas uzlādes strāva automātiski pielāgotu izmēru.

Bez slodzes strāva: 3MA pat vāja rīta saules staros var viegli startēt automātiski, novēršot manuālu slēdzi.

nput reversās polaritātes aizsardzība: Jā.Vienīgi paredzēti ultra-zemu pamešanas novēršanu MOS tranzistors reversās polaritātes aizsardzība, ievadi reverse nav darba.

Izejas atteces aizsardzība: Jā.Efektīvi novērš nakts atteces elektriskie akumulatora uzlādes lapā!

Savienojums: Tur Termināli

mppt spriegums: regulējama, MPPT saules moduļiem dažādās spriegums ir dažādi, pat mppt sprieguma nevar noregulēt mppt saules pārzinim, var tikt saukts mppt tā?MPPT kontroles tehnoloģiju, kas izmanto maksas lapā iekasēšanas efektivitātes koeficients vadības shēma kopumā vai DC-DC solis-uz leju, elektriski MCU + PWM pacelt par 30%.Pilnībā izmanto saules enerģiju, un ar zemu-spēka darbību.Samazināt enerģijas zudums!MPPT funkciju, var efektīvi aizsargāt no saules paneļiem tā, lai lādēšanas spriegums ir akumulatora lēna, lēna nāve.

Piezīme: pirmo maksas, iepriekš regulēt izejas spriegumu un, lūdzu, rūpīgi jāuzrauga akumulatoru spriegums, lai novērstu pārlādēšana!Nav neaizsargāts litija baterijas!

Atkļūdošanas metodes:

1. solis: Pievienojiet saules šūnu, neņem pudeli jāmaksā, ja izejas spriegums ir 2 soli. Ja nav pārsūtīt mazo izejas pretēji tam lēnām, līdz izejas spriegums MPPT.

2. solis: pretēji pulksteņrādītāja virzienam pārsūtīt mazo izejas spriegums, līdz ar sarkano un zilo gaismas mirgo, tad rupjas izejas spriegums uz pilnu cut-off spriegums

Solis 3: Piekļuves miris akumulators, un pie izejas string ammeter uzraudzīt uzlādes strāva, MPPT apgriešana potenciometrs, līdz uzlādes strāvas maksimālais.

Solis 4: Piekļuve ir tikai pilna ar baterijām, ja zilās gaismas ir pulksteņrādītāja kustības virzienā pagriezt uz augšu izejas spriegumu līdz sarkanā gaisma.Pēc tam pārsūtītu nelielu izejas spriegums lēnām pretēji pulksteņrādītāju kustības virzienam, līdz tikai zilu gaismu, un pēc tam izmantot multimetrs, lai pasākums, lai noteiktu, cut-off spriegums ir pareizi, lai izvairītos no pārmaksas!

iegādes metodēm, nevis ar elektroenerģijas padeve saules enerģiju:

1. solis: strāvas padeve tika koriģēts Saules MPPT sprieguma (piemēram, 18V)

2. solis: strāvas padeve pievienots ievades termināli, nelietojiet akumulatoru var uzlādēt, ja izejas spriegums ir noregulēta pulksteņa rādītāja virzienā, kamēr nav lielu MPPT spriegumu izejas.Tad lēnām pretēji pulksteņrādītāju kustības virzienam, līdz pārsūtīt mazo MPPT vienkārši ir izejas spriegumu.

Solis 3: pretēji pulksteņrādītāja virzienam, savukārt uz leju izejas spriegumu līdz ar sarkano un zilo gaismas mirgo, tad rupjas izejas spriegums uz pilnu cut-off spriegums

Solis 4: Piekļuve ir tikai pilna ar baterijām, ja zilās gaismas ir pulksteņrādītāja kustības virzienā pagriezt uz augšu izejas spriegumu līdz sarkanā gaisma.Pēc tam pārsūtītu nelielu izejas spriegums lēnām pretēji pulksteņrādītāju kustības virzienam, līdz tikai zilu gaismu, un pēc tam izmantot multimetrs, lai pasākums, lai noteiktu, cut-off spriegums ir pareizi, lai izvairītos no pārmaksas!

Maksas valdes funkcijas:

1. Saules šūnu maksimālās jaudas punkta sekošanas, izejas strāva ir lielāka nekā saules paneļa strāvas, nekustamā ultra efektīvu MPPT, atbalsta 8-28V, 100W saules enerģiju ir liels tekošā uzlāde ar saules bateriju paneli, ieteicams, ka katrs modulis) vairākiem moduļiem, kas savienoti paralēli, lai paplašinātu lādēšanas strāvas

2. Izejas spriegumu var regulēt, CC-CW, automātiskās vadības (var atbalstīt viena vai vairāku litija baterijas vai litija dzelzs fosfāta vai svina-skābes akumulatorus, augstas jaudas LED, utt.)

Tagi: liels saules paneļu 100w, panal saules 500w, atvienojiet slēdzis, šūpuļzirgs switche panelis, litija jonu akumulators mini, 300w saules panelis, solor maksas kontrolieris, 8 banda 12v slēdzis vadības panelis, solor 100w panelis, 12v slēdzi panelī daudz.


 • Vienuma Tips: Slēdži
 • Ir Smart Ierīces: Jā
 • Funkcijas: 9V 12V 24V Auto Slēdzis
 • Materiāls: Plastmasas
 • Slēdža Tips: fotoelektrisks slēdzis
 • Pašreizējo: 5A
 • Garantijas laiks: STANDARTA
 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
 • Sertifikācija: CCC
 • Zīmola Nosaukums: diymore
Rim Adl123 2020-11-20

I got it to replace the same product which I received before from this seller but with broken inductor . Good service and nice way of proceeding of customer claim.

Nikitin Sasha1990 2020-09-25

I received the regulator with damaged inductor and informed the seller about it including a few pictures showing the problem. In very nice correspondence I was ensured that the seller will do everything possible to solve the problem and in fact it happened. I received completely new regulator to replace broken one.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good