20g Kaunuma Utis Garšaugi Antibakteriāls Krēms Noņemt Smarža Anti Dermatīts, Nieze Ziede Maksts Underarm Padušu Intīmo Dezodorants

20g Kaunuma Utis Garšaugi Antibakteriāls Krēms Noņemt Smarža Anti Dermatīts, Nieze Ziede Maksts Underarm Padušu Intīmo Dezodorants

20g Kaunuma Utis Garšaugi Antibakteriāls Krēms Noņemt Smarža Anti Dermatīts, Nieze Ziede Maksts Underarm Padušu Intīmo Dezodorants

 • €3.44

  €7.32

Iepakojumā : 1 gab Kaunuma Utis Augu Krēms

Kā tas Krēms darbu?Ko darīt man?

1.šī ziede darbi paralyzing ērcītes, kas izraisa scabies, nogalinot tos un to olas.Šis produkts ir atbrīvoties no scabies invāzijas pēc vienas programmas.Tomēr, ādas nieze var aizņemt līdz 2 nedēļām, pazūd pēc apstrādes.

2.Otro pieteikumu, var būt nepieciešami 7 līdz 10 dienām pēc pirmā seansa, ja jūs joprojām redzēt tiešraidē scabies ērces vai jauni bojājumi uz ādas

Kā man vajadzētu lietot Krēmu?

1.Paredzēts pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma un vecāki, parasti apjoms, krējums nepieciešams uz attīrīšanas ir aptuveni viena caurule (20 g).Bērniem no 5 līdz 12 gadu vecumam, parasti apjoms, krējums nepieciešams, par ārstēšanu, ir 15 g, un bērniem no 2 līdz 4 gadu vecumam is7.5 g.Ja galvas, kakla, skalpa, un ārējā ausis nepieciešama ārstēšana, vairāk krējuma, kas var būt nepieciešami, lai segtu šajās jomās.

2.Pirms šī produkta lietošanas, pārliecinieties, ka jūsu āda ir tīra, sausa un vēsa.Nelietojiet karstu vannu vai dušu, pirms lietojat .

3.Daudzas lietas var ietekmēt devu medikamentu, kas personai ir nepieciešams, piemēram, ķermeņa svars, citas slimības, un citas zāles.Ja jūsu ārsts vai farmaceits, ir ieteicamās devas, kas atšķiras no tiem, kas uzskaitīti šeit, ne mainīt to, kā jūs izmantojat medikamentus bez konsultēšanās ar savu ārstu vai farmaceitu.

4.Šīs zāles bieži izpaužas atbrīvoties no scabies invāzijas pēc vienas programmas.Lielākā daļa cilvēku nav nepieciešams, otro pieteikumu.ir nepieciešams otrais pieteikums.Tomēr, ja jūs redzēt live scabies ērces vai jauni bojājumi uz jūsu ādas 7-10 dienu laikā pēc tam, kad pirmo pieteikumu, otro pieteikumu, ir jāizmanto, tādā pašā veidā kā pirmo ārstēšanas.

5.Kopš scabies izplatīties caur kontaktu, jums vajadzētu pārliecināties, ka jūsu ģimenes locekļi un seksuālo partneri(s) tiek pārbaudīti, lai scabies invāzijas.Ja tie ir inficēti, viņiem vajadzētu runāt ar savu ārstu vai farmaceitu, nekavējoties par to, izmantojot šo produktu.

6.Lai novērstu reinfestation, viss apģērbs, gultas piederumi un dvieļi izmantot inficētas personas, 2 dienas pirms ārstēšanas vajadzētu būt ar mašīnu mazgā ar karstu ūdeni un žāvē žāvētājā ar karsto cikla vismaz 20 minūtes, sausā vai slapjā veidā kopjamās.Matrači izmantot inficētās personas nedrīkst lietot 48 stundu laikā, un tualetes sēdekļi un ķemmes ir jādezinficē.

Пакет: 1 шт. Лобковых вшей травяной крем

Как работает этот крем? Что я буду из этого иметь?

1. эта мазь действует, парализуя клещей, которые вызывают чесотку, убивая их и их яйца. Этот продукт должен избавиться от чесотки после одного применения. Однако исчезновение кожного зуда может занять до 2 недель после лечения.

2. Второе применение может потребоваться через 7-10 дней после первого лечения, если вы все еще видите живых чесоточных клещей или новые очаги на коже.

Как я должен использовать крем?

1. Для взрослых и детей в возрасте 12 лет и старше обычное количество крема, необходимое для лечения, составляет примерно одну тюбик (20 г). Для детей от 5 до 12 лет обычное количество крема, необходимое для лечения, составляет 15 г, а для детей от 2 до 4 лет - 7,5 г. Если голова, шея, кожа головы и наружные уши требуют лечения, может потребоваться больше крема для покрытия этих областей.

2. Перед использованием этого продукта убедитесь, что ваша кожа чистая, сухая и прохладная. Не принимайте горячую ванну или душ перед использованием.

3. Многие вещи могут повлиять на дозу лекарства, которое необходимо человеку, например, вес тела, другие заболевания и другие лекарства. Если ваш врач или фармацевт порекомендовал дозу, отличную от перечисленных здесь, не изменяйте способ применения лекарства без консультации с врачом или фармацевтом.

4.Этот препарат часто избавляет от чесотки после одного применения. Большинству людей не нужно второе приложение. нужно второе приложение. Однако, если вы видите живых чесоточных клещей или новые очаги на коже через 7-10 дней после первого применения, следует использовать второе применение так же, как и первое лечение.

5. Так как чесотка распространяется через контакт, вы должны убедиться, что члены вашей семьи и сексуальный партнер (ы) проверены на заражение чесоткой. Если они заражены, они должны немедленно поговорить со своим врачом или фармацевтом об использовании этого продукта.

Tagi: klasiskā sejas krēms, sievietes intīmo dezodorants, pērļu sejas krēms, sievietes dabīgais dezodorants, utan sejas krēms, populārs vīriešu dezodorants, ulaja sejas krēms, dezodorants intīmo sieviešu, dezodorants intīmo maksts, n sejas krēms.


 • Modeļa Numurs: P0121
 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
 • Nosaukums: Kaunuma Utis Krējums
 • Funkcija 3: Kaunuma Utis Augu Krēms
 • Zīmola Nosaukums: Sumifun
 • Iezīme 2: Ārstēšana Scabies Ērce
 • Līdzeklis 1: antibakteriāls krēms
 • Pieteikums: Iestāde
 • Derīguma Termiņš: 2 Gadi

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good